Verwijderd schreef op 26 September 2003 @ 15:19:
Terug ontopic:
Wij gebruiker hier op't werk alleen iPaq's samen met Notes. Ik zou geen PDA met CE of Palm OS nemen. Begin toch het gevoel te krijgen dat Palm wordt verdrongen door PocketPC (Microsoft Stylie

) en dat de mogelijkheden (zeker naar de toekomst toe) met PocketPC veel groter zijn dan met Palm OS.
Ontopic zei je? Om even weer een ja/nee oorlog te ontketenen, ik denk dat het precies andersom is. PalmOS 6 komt eind dit jaar uit, en zal ook kunnen multitasken, met nadruk op security, wireless en multimedia. Omdat Palm OS 6 helemaal van de grond af ontworpen is (en niet zoals Windows Mobile 2003 eigenlijk een afspinsel van een Desktop OS) zal het traditiegetrouw een groter gebruiksgemak en stabiliteit opleveren.
De resolutie van een PalmOS scherm (320x320 of 320x480) is veel hoger dan die van een PPC terwijl de handheldformaten elkaar niet veel ontlopen, en doorgaans zijn PalmOS apparaten ook zuiniger met batterijen. MP3's kunnen de nieuwere machines bijna allemaal afspelen, office programma's en Outlook compatibiliteit zitten er ook overal in... tja... eerlijk gezegd is het echt gewoon PC vs. Mac, als je eenmaal aan de Mac bent, wil je niet anders.
Maar als ik een PPC had, had ik waarschijnlijk het omgekeerde gezegd. Aan de TS de keuze. Ik kan de nieuwe Tungsten E, of de Tungsten T3 zeer ten zeerste aanbevelen.
[
Voor 19% gewijzigd door
Stereotomy op 26-09-2003 15:52
]
Alors.