drdloos Netwerk laat muziek haperen

Pagina: 1
Acties:

  • foske
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19:36
Bij een maat van mij heb ik het volgende probleem:

In windows media player 9 op winxp stottert de muziek, bij zowel cd's als mp3...

hij speelt zeg maar gewoon af, maar dan om de zoveel tijd, dan blijft ie ff hangen.. Hij had hiervoor net een nieuwe hd gekregen van de winkel (vobis, kan ik ook nix aan doen, was niet bij de aankoop :P) maar die muziek error was er dus.

Terug naar de winkel met de volledige pc, maar daar konden ze nix vinden, en deed hij het ook niet meer.... zij zeiden, "zal wel aan de boxen liggen, want die zijn hier nu niet" maar ik wist gewoon dat zon error niet door de boxen veroorzaakt kon worden.. (goed he van mij 8) ).... dus ikke verder zoeken.

En wat bedacht ik mij toen, het draadloze netwerk, wat ze thuis hebben, was op het moment dat ze in de winkel waren, natuurlijk niet actief, dus grote kans dat het daardoor veroorzaakt wordt... Gemeelt met de fabrikant, belkin, maar nog nix van gehoord. (typenummer van netwerkkaart heb ik hier even niet, maar kan ik wel opzoeken mocht het nodig zijn)

Maar wat ik zelf eigenlijk nog wel het rare vind, is dat hij voordat de hd kapot ging, nergens last van had... zal vast wel ergens een conflict zijn, maar waar moet ik beginnen met zoeken?

bijvoorbaat dank aan allen :)

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 14:42
Waar je zou kunnen zoeken is bij de IRQ's van de hardware die in die PC zit. Misschien zit de hardeschijf op dezelfde IRQ als die van de netwerkkaart (of misschien geluidskaart) waardoor er een conflict ontstaat en de muziek gaat haperen.

Je zou ook kunnen proberen om een andere geluidskaart te proberen of het netwerk opnieuw te installeren. Misschien worden de IRQ's dan wel goed ingedeeld :)

The devil is in the details.


  • foske
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19:36
is het misschien ook iets om ff van pci slot te wissellen, of zeg ik nu iets heel stoms? ;)

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 14:42
Fossie schreef op 25 September 2003 @ 15:32:
is het misschien ook iets om ff van pci slot te wissellen, of zeg ik nu iets heel stoms? ;)
Dat kan je ook doen, dan wordt er ook een andere IRQ aan je hardware gegeven :)

The devil is in the details.


  • foske
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19:36
probeer ik vanavond, als ie thuis is, ff dat...