[mail] diverse pop accounts fetchen en delen

Pagina: 1
Acties:

  • bakakaizoku
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 15:47
het is de bedoeling dat ik dmv een crontab of een daemon elke bijvoorbeeld 10 minuten mail ga ophalen van diverse pop3 accounts en allemaal (op een enkele uitzondering na) aan 2 clients doorstuur.

het is dus de bedoeling dat de mail pas wordt verwijderd als beide computers de mail hebben.. het mag in principe ook wel dat de mail weer over 2 pop accoutns wordt verdeeld dus, wat mij uiteindelijk ook bij het volgende probleem brengt..

bepaalde mail, bijvoorbeeld mail van henk@bla.com, moet niet naar beide accounts worden verstuurd, maar bijvoorbeeld naar account 1..

ik zoek dus na een daemon of script of wat dan ook dat in ieder geval het eerste kan, het zou zeer mooi zijn als hij het 2e ook kan..

rm -rf ~/.signature


  • antimute
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 17-04 09:12

antimute

Developer

vpop3 -> ff googlen

i9 9900K, ASRock B365 Phantom Gaming 4, 32GB DDR4, EVGA RTX3070Ti XC3 ULTRA GAMING


  • bakakaizoku
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 15:47
ik plaats dit in non windows en jij komt met een windows app aanzetten?

rm -rf ~/.signature


Verwijderd

fetchmail gebruiken?

Doe ik hier ook, fetchmail haalt als 1 user alle popmail op, en vervolgens wordt ie door verdeeld naar de betreffende users. Sommige mailtjes worden daarbij dus 2x doorgegeven.