[Voeding] Vervolgschade?

Pagina: 1
Acties:

  • Emboss
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 25-01 22:49
Laatst is mijn systeem zomaar uitgevallen. Ik had hem net verplaatst en heb hem toen opengemaakt om de kabels te checken. Niets te zien, alleen de voeding maakte een raar geluid en er kwam een brandlucht uit. Voeding terug naar de leverancier, gerepareed en teruggekregen.

Als ik nu mijn pc wil aanzetten moet ik eerst ipv powerknop --> pc loopt, powerknop en resetknop in een willekeurige combinatie indrukken voordat hij opstart. Als hij opgestart is doet het geluid het niet en dat ligt niet aan de boxen. Ik kan ook geen softwarematig probleem ontdekken. Hoe groot is de kans dat mijn voeding de rest/ het mobo gesloopt heeft?

[ Voor 3% gewijzigd door Emboss op 16-09-2003 09:29 ]

All my life, I always wanted to be somebody. Now I see that I should have been more specific.


  • YellowCube
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 18:40

YellowCube

Wait...what?

vervelend om te zeggen, maar die kans is reeel.
Hebben ze wel een voeding terug gezet met hetzelfde vermogen of meer?

My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world


  • Emboss
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 25-01 22:49
Yep, ik heb eenzelfde soort voeding teruggekregen. 300W

All my life, I always wanted to be somebody. Now I see that I should have been more specific.


  • StevenK
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:31
Tja; het zou er door kunnen komen. Bij het claimen van vervolgschade zul jij dit aan moeten tonen. Ik denk dat een sluitend bewijs een stuk duurder is dan de schade die je lijdt.

Was advocaat maar vindt het juridische nog steeds leuk. Doet tegenwoordig iets in de metaal.