Toon posts:

[Novell] Beeldscherm instellingen wijzigen

Pagina: 1
Acties:
  • 52 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik moet dus van een computer de beeldscherm instellingen veranderen, maar het netwerk beheer is uitbesteed aan een ander bedrijf, nu kan je daar wel heen bellen en vragen of ze de computer willen overnemen, en dat hun dat gaan veranderen,.... maar dat duurt veel te lang, vooral omdat zoiets geen prioriteit heeft.

is er daarom ook nog een andere manier om voor als gebruiker de instellingen van het beeldscherm te wijzigen?? Want 800x600 ..... :(

OS = WinNT 4.0
Novell Netware = Version 4.60.604 SP1

Het gaat dus om een client, en niet om de server

- In Windows kon je zon tabblad apart oproepen, door 1 van de files in windows/system geloof ik te openen ...., iemand een idee ??

- Er is hier ook 1 comp, waar een ATI video kaart inzit, en via het ATI progje kan ik het wel veranderen, bestaat er ook zoiets wat ik op anderen pcs kan gebruiken...

[ Voor 82% gewijzigd door Verwijderd op 10-09-2003 13:29 . Reden: extra info ]


  • Equator
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 16:12

Equator

Crew Council

🦺#Rodekruis #whisky #barista

Antwoord: Neen. Dicht is dicht..

Novell :? Je hebt waarschijnlijk een Netware Client geinstalleerd.. Heeft werkelijk niets met de policies te maken..

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Afgezien van je zeer magere startpost, snap ik niet wat Novell versie 2.7 is ? Enige wat ik me zo kan herinneren is dat er ooit een ManageWise 2.7 is geweest. Verder snap ik je vraag ook niet helemaal. Misschien kun je je startpost editen en zorgen dat deze aan bepaalde voorwaarden voldoet, zoals hier (FAQ Network Troubleshooting) wordt uitgelegd ?

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Verwijderd

Topicstarter
Arfman schreef op 10 September 2003 @ 12:00:
Afgezien van je zeer magere startpost, snap ik niet wat Novell versie 2.7 is ? Enige wat ik me zo kan herinneren is dat er ooit een ManageWise 2.7 is geweest. Verder snap ik je vraag ook niet helemaal. Misschien kun je je startpost editen en zorgen dat deze aan bepaalde voorwaarden voldoet, zoals hier (FAQ Network Troubleshooting) wordt uitgelegd ?
Je hebt helemaal gelijk, wat extra info toegevoegd

En het gaat trouwens om Version 4.60.604 SP1 ; mijn collega had naar Application Launcher gekeken. Heb het daarom zelf maar ff aangevuld. Sorry voor ongemak !

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 10-09-2003 13:31 ]


  • Loesje
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 02-07-2025
Na de extra info is het antwoord van CyberJ nog steeds correct. Enige mogelijkheid is idd. een programma als dat van ATI.

Leven is meervoud van lef


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 21:12

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Dit heeft helemaal niets met NT te maken.
Op de clients zijn deze settings dmv policys dichtgezet, je zult dus ook met de policy weer eventjes open moeten zetten ;)

Hier is tevens met de search genoeg info over te vinden IMHO

Braaikamer - Smoke&BBQ

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.