die onderste LED staat verkeerd om getekend (gaat dus ook nooit branden)
Voor de 12V-LED zou ik een (12/.02)=600Ohm nemen, aangezien je meestal maar 20 mA door een LED-je mag gooien
Voor de 7V LED (de onderste) zou ik kiezen voor (7/.02)=350 Ohm
aanpassen aan Weerstandjes die je makkelijk kunt krijgen....
600 => 560 Ohm
350 => 330 Ohm
Daardoor banden ze iets feller, maar da's nie erg toch?
Verder zou ik een 1n4148 anti-parallel over de LED's zetten (dus anode_led aan kathode_diode en andersom) Dit omdat de motor van de fan een best wel hoge tegen-EMK kan geven (spannings-pieken, opgewekt door de spoelen in de motor), waardoor de LED's misschien een te hoge sper-spanning te verwerken krijgen.
Als je ze direct aan de LED soldeert, gaat d'r ook niet een te hoge stroom door die diodes, omdat d'r een voor-schakel-weerstand voor zit.
Een goedkope voeding is als een lot in de loterij, je maakt kans op een paar tientjes korting, maar meestal betaal je de hoofdprijs. mijn posts (nodig wegens nieuwe layout)