Schopje
Vandeweek is er een monteur langsgeweest voor controle van het alarm. Omdat ik dus mijn splitter achter mn alarm heb, wordt de verbinding wel eens verbroken. Heel hinderlijk dus. Toen heb ik aan hem nog eens gevraagd hoe het nou precies zit (Ik was dit topic al vergeten). Hij zei dit (wat al duidelijk was in dit topic):
code:
1
2
3
| [binnenkomende lijn]---[adsl splitter]---[alarm]---[telefoon]
|
[adsl modem] |
Om te voorkomen dat msn steeds afmeld (disconnects door alarm), wil ik bovenstaand schema nabootsen. Nu zie ik echter 4 draadjes in de meterkast (duh), en aan het stekkertje van t kabeltje (dat van splitter naar telefoonlijn loopt) zitten ook 4 uiteinden.
Hoe weet ik welk uiteinde aan welk draadje in de meterkast moet worden aangesloten?
Ik kan wel alle combinaties gaan uitproberen, maar volgens de monteur die laatst langs is geweest, moet ik meer dan 150 euro betalen om een monteur langs te laten komen om de boel weer goed aan te sluiten. En daar heb ik geen zin in.
Heeft iemand antwoord op mijn vraag (hij is een beetje onduidelijk)

.