Toon posts:

Wireless Broadband Router Met Adsl Modem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb afgelopen twee weken twee wlan met router mogelijkheden uitgeprobeerd, 1 van asus en 1 van SMC. allebei gekocht bij Mycom.

Op beide configs, kreeg ik het netwerk aan de praat met webencrypie en macadressen, enzo. Maar op beide kreeg ik het internet niet aan de praat. Dus ik wordt er een beetje moedeloos van, manuals gedownload en forums geraadpleegd. Maar ik kwam geen steek verder.

Ik heb nu een desktop en een laptop die ik via een draadloos netwerk met elkaar wil laten communiceren en uiteraard internet delen.

Kan iemand mij een Wireless Broadband Router Met Adsl Modem aanraden, die gewoon direct te installeren is, zonder dat ik allerlei ingewikkelde protocollen eerst moet begrijpen voordat ik iets doe. Dan breng ik de smc terug.

Verwijderd

E-Tech Wireless BroadBand Router + ADSL Modem..

E-Tech schijnt een goede helpdesk te hebben

  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 16:55
Persoonlijk vind ik de Eminent dingen wel errug ok. ( www.eminent-online.com )

Goede performance, en simpel te configgen.

Allerlij protocollen begrijpen... tja, dat valt wel mee: je moet alleen voor je provider VCI settings enzo instellen. Maar da's kwestie van de aanwijzingen volgen.

Je kan ook gewoon ff vragen of ze dat voor je willen doen.

Verwijderd

Topicstarter
thanks, ik denk dat ik voor de etech ga, heb net op hun site gekeken, alle settings en config voor elke provider worden uitgelegd in de handleiding. Dus dat is wel ok, en je kunt ze ook bellen, dus dat is ook wel een pre