Toon posts:

spellingcontrole Outlook 2002

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Gebruiker heeft spellingcontrole aangezet in Outlook 2002 ("altijd spelling controleren voor verzenden"). Werkt echter alleen als Word als e-mail editor aanstaat. Als een andere gebruiker op dezelfde PC aanmeldt, werkt het wel. Is dus iets in het profiel. PC is Windows XP SP1 UK/Office XP UK SP2 beide incl MUI NL. Iemand een idee

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Werkt echter alleen als Word als e-mail editor aanstaat. Als een andere gebruiker op dezelfde PC aanmeldt, werkt het wel.
Verklaar u nader :?

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Verwijderd

Topicstarter
Als de gebruiker voor het verzenden vd mail de spelling wil laten checken, dan krijgt hij de melding dat de spelling niet gecontroleerd kan worden. Zodra Word word ingesteld als Mail editor dan werkt het wel.

Als er door een willekeurige andere gebruiker wordt ingelogt op deze pc dan werkt de spellingcontrole wel gewoon, er zit dus iets in het profiel van de 1e gebruiker waardoor de spellingcontrole niet meer werkt.

Verwijderd

Doe eens wild: exporteer de KHCU\software\microsoft\office key van een goede user, en importeer dit ding voor de foute user.