Toon posts:

Domein verhuizen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goedemorgen ;)

Ik heb het volgende probleem.

Ik wil mijn domein van deheeg.nl verhuizen naar mijn eigen server omdat ik ben gekicked door deheeg.nl (ik gebruik 30 MB te veel, daarvoor kicken ze mij en krijg ik mijn 8 maanden resterende hosting niet te goed).

Nu zeggen ze dat ik via het control panel (eatserver.nl) het domein kan verhuizen. De Heeg zegt dat ik verder daarvoor geen nameservers of nameserver IP's voor nodig heb, maar dat het op hun nameservers blijft staan en dat ik alleen het IP van de site hoef aan te geven.

De huidige instellingen zien er als volgt uit:

Uw MX-records
--------------------------------------------------------------------------------
Prioriteit Entry
10 mail


Nieuwe instelling
Prioriteit Entry


Uw A-records
--------------------------------------------------------------------------------
Entry IP
mail 66.98.146.64
www 66.98.146.64
auto 66.98.146.64
webmail 66.98.146.64

Ik keek vanochtend of mijn site, www.carforums.nl nu eindelijk dan op de nieuwe server stond, maar tot mijn verbazing staat de site nu op een Microsoft IIS server (en ik heb een linux server). Iemand enig idee hoe ik dit kan oplossen ? Ik vindt het zeer vreemd van De Heeg dat ze zeggen dat ik geen nameservers nodig heb..

- Johan

  • Qwerty-273
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16:26

Qwerty-273

Meukposter

***** ***

Als ik er heen surf krijg ik gewoon een lijstje te zien wat er in de mapo staat. (dus geen default html geladen) (Surf ik naar 66.98.146.64 dan zie ik de default apache page)

en met http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=www.carforums.nl zie ik toch echt als OS.
Linux - Apache/1.3.28 (Unix) mod_auth_passthrough/1.6 mod_log_bytes/1.2 mod_bwlimited/1.0 PHP/4.3.2 FrontPage/5.0.2.2634 mod_ssl/2.8.15 OpenSSL/0.9.6b

[ Voor 9% gewijzigd door Qwerty-273 op 03-09-2003 10:23 ]

Erzsébet Bathory | Strajk Kobiet | You can lose hope in leaders, but never lose hope in the future.


Verwijderd

Topicstarter
:) Laat maar, het staat nu wel goed. Bedankt voor de reactie RIKZ.

  • WiNlUx
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-09-2023
Wij hebben dit ook via ons bedrijf. Ik wel privé ook een domein reggen maar ik zit te kiezen tussen webspace én dns of alleen dns. Het gaat hier dus om de firma's deheeg.nl en enom.nl wat lijkt jullie het beste?

  • WiNlUx
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-09-2023
Verwijderd schreef op 03 September 2003 @ 10:25:
:) Laat maar, het staat nu wel goed. Bedankt voor de reactie RIKZ.
Nu heb ik nog 1 tip om wildcard dns aan te zetten. Zet ook gewoon in eat een * met je ip adres en als verwijst door naar thuis :) (ik ook gedaan en werkt super!)