Toon posts:

Iemand ervaring met programma WATCH 2.2 ?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goeiedag!

Zijn er mensen die ervaring hebben met het programma Watch 2.2.?
Hier wat informatie over dit pakket:

Wanneer is een webapplicatie het juiste antwoord op uw automatiseringsvraag?

Webapplicaties zijn hét middel voor het uitdragen van informatie naar een grote groep mensen omdat de applicaties alleen op de webserver geïnstalleerd hoeven te worden en er behalve een webbrowser geen extra client-software nodig is.

Webapplicaties zijn vanwege de minimale beheer- en installatiekosten per gebruiker ook hét middel voor het inwinnen van gegevens van een grote groep gebruikers.

Webapplicaties zijn ideaal als de gebruiker vanaf verschillende locaties zijn informatie wil kunnen benaderen en gegevens wil kunnen invoeren. Bij gebruik van applicaties in een intranet omgeving bereik je eenvoudig alle medewerkers in je organisatie. Bij gebruik van internet hebben medewerkers de beschikking over de applicaties vanaf thuis of op reis.

WATCH is een applicatie waarin deze voordelen goed worden gebruikt. Urenregistratie is een goed voorbeeld van informatie inwinnen die door een brede groep medewerkers wordt aangeleverd. Het snel kunnen opzoeken van relatie-gegevens is een goed voorbeeld van het distribueren van informatie binnen een organisatie.

WATCH-projecten bevat onderstaande functionaliteit:

- urenregistratie door (project)medewerkers
- inleveren geschreven uren per week
- validatie van ingeleverde uren per week door manager
- rapportage geplande uren versus geschreven uren (eigen uren medewerker of voor hele project)
- rapportage geschreven uren per tijdsperiode (eigen uren medewerker of voor hele project)
- rapportage beschikbaarheid medewerkers ten behoeve van planning
- rapportage productiviteit van de werknemers
- rapportage gefactureerde en nog te factureren uren
- overzicht vrije dagen alle medewerkers
- vrij zoeken op project, projectonderdeel, medewerker en periode. (eigen uren medewerker of voor hele project)
- beheerschermen voor klanten, projecten, projectonderdelen, medewerkers, groepen gebruikers
- uitgebreid en flexibel in te richten autorisatie-mechanisme
- uitgebreide online help

WATCH-relaties bevat hiervoor onderstaande functionaliteit:

- overzicht van relaties met bijbehorende contactpersonen en geregistreerde contactverslagen
- alfabetisch overzicht gegevens van relaties
- alfabetisch overzicht gegevens van contactpersonen
- vrij zoeken in de contactverslagen per relatie, contactpersoon, medewerker, periode
- maken van selecties van contactpersonen op basis van soort relatie en functie van de contactpersoon
- e-mailen van contactpersonen op basis van selectie van contactpersonen
- mailmerge op basis van een selectie van contactpersonen
- beheerschermen voor relaties, contactpersonen, soorten relaties, functies contactpersonen
- uitgebreide online help

Mijn vraag concreet:

Zijn er al gebruiks ervaringen van dit pakket? En welke programma gebruiken jullie voor deze (en evt. aanvullende) handelingen? Wat zijn de voor en nadelen van de door jullie gebruikte pakketten?

Thnx.

Stay-Fun

Verwijderd

Topicstarter
Dit onderwerp is deze week weer actueel geworden.
Zijn er nog menschen die dit pakket gebruiken, danwel deze functionaliteiten gebruiken in een ander (BETAALBAAR voor MKB) pakket?

  • Oscar the Grouch
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 27-08 13:52

Oscar the Grouch

Ex-Admin

Question everything

OH >> SA

 I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve