SMS2.0

Pagina: 1
Acties:

  • Cisk
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 17-04-2024
Hopelijk kan iemand mij helpen.

Ik wil met behulp van het tooltje setsmsvr.exe op iedere client zijn preferred CAP en DP aangeven.

Dit tooltje hebben we bij de smsls.bat gezet.
Dit werkt goed, helemaal niks aan de hand.

Maar, wanneer een domain user dit start dan wordt in de registry permissions gezet op de Preferred AbExprtDB voor deze user. Dit is geen probleem.

Alleen wanneer een administrator inlogt worden de permissions op de administartor gezet, dus wanneer daarna een normale user weer inlogd kan deze niet bij deze registry komen om de subkey's ervan te veranderen.

iemand een idee hoe ik dat kan oplossen?

BVD

  • Boss
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 17:20

Boss

+1 Overgewaardeerd

Kan je het tooltje dan niet laten uitvoeren met bepaalde rechten? Of behalve alleen de instellingen in het register doen, er ook gelijk rechten aan toekennen?

Ik ken het programma verder niet zo goed...

The process of preparing programs for a digital computer is especially attractive, not only because it can be economically and scientifically rewarding, but also because it is an aesthetic experience much like composing poetry or music.


  • Cisk
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 17-04-2024
Nee helaas gaat dat niet.