Toon posts:

Vodafone mobile Connect card probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ok, heb voor mn werk een WinXP pro laptop en een Vodafone kaartje voor inet maar bij het installeren dr van blijft hij hangen op het "detecteren van de status van de multiplexer". Hij staat daar nu al ruim een half uur op. Heb hetzelfde kaartje ook op een NEC laptop geprobeerd maar zelfde probleem (Zelf een sony)

Heeft iemand een oplossing voor die vervelende probleem.

Grtz DnP

  • Zicco
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 10-11 13:37
Neem even kontakt op met Vodafone klantenservice, bel 117 of 0654500100 en vraag naar de afdeling Data Services.

  • Zicco
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 10-11 13:37
Of download de nieuwste versie van het dashboard op http//mobileconnect.vodafone.com, flash gelijk je MCC naar de laatste versie indien nodig. Probleem moet dan opgelost zijn voor de meeste laptops.

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 21:28

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Move NT > IT

Tijd voor een nieuwe sig..


  • Beat691
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 07-08-2022
Een Vodafone Mobile Connect Card werkt niet in alle laptops, als je zo'n kaart koopt dan vragen ze je laptop merk/type en kijken ze of die wel compatible is met de Vodafone Mobile Connect Card.

Honda viertakt, often imitated, never duplicated!