Je kunt op de DC in de user manager per account opgeven op welke werkstations ingelogd mag worden. Als je daar de namen van de trainigssystemen invult, is dat geregeld.
Om te zorgen dat op de werkstations alleen DIE accounts gebruikt kunnen worden, zul je policies moeten gaan gebruiken. Onder computerconfiguratie\windows-instellingen\beveiligings-instellingen\lokaal beleid\toewijzing van gebruiksrecht (sorry, heb zelf een NL windows) vind je 'lokaal aanmelden' waar je in kunt stellen wie op de machine lokaal mag aanmelden. Zet daar de administrators en jouw cursus-account in, en je bent klaar.
Bouw eventueel op de DC een aparte OU en plaats daar de cursusmachines in, en wijs dan een GPO toe met bovenstaande instelling.
[
Voor 11% gewijzigd door
Verwijderd op 29-08-2003 14:06
]