Toon posts:

[koptelefoon]welke impedantie voor een portable

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik zit nu al een tijdje te denken om een goede hoofdtelefoon voor bij mijn md portable (model: Sony portable minidisc recorder mz-r700 iceblue (loopt op 1*1,5 volts batterij)) te kopen. Heb ff wat draadjes doorgekeken en kom tot de conclusie dat verschillende modellen van sennheiser en akg erg goed bevallen.

Nu is mijn probleem dat ik moet weten wat mijn md trekt, hoe het geluid eruit komt en daar mee de impendatie van de hoofdtelefoon. Ik zou het liefst een gesloten model hebben zodat de rest van de wereld niet mee hoeft te genieten en ik hou niet van dat oppervlakkige geluid waarin de bastonen gemold zijn. Welk model raden jullie mij aan.

Mijn budget kan nog veranderen maar toch liefst niet boven 100 a 110 euro

Verwijderd

als je een search doet op het forum van www.minidisct.com forum, zie je dat men nogal wild is van de Sony Eggo hoofdtelefoons. (http://www.audiocubes.com...php?keywords=eggo&x=0&y=0). ik kan deze dingen echter niet te koop vinden in NL, dus als je ze al zou willen dan moet je ze waarschijnlijk uit de VS bestellen.

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 27-08-2003 13:59 ]