Toon posts:

[c++] Report

Pagina: 1
Acties:
  • 54 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Sorry voor mijn vorige post, ik ben hier inderdaad niet echt duidelijk geweest over wat ik wil en wat ik zelf al heb geprobeerd. Ik kan helaas mijn vorige post ook niet meer bewerken. Ik zal even uitleggen wat ik graag wil en al heb geprobeerd.
Ik wil graag en c++ een soort reportje genereren uit een database.
Quick report leek me een goede oplossing maar dat bleek echter nogal erg moeilijk en ik liep ook al snel vast. Het lukte simpelweg niet. Daarna ben ik aan het zoeken gegaan op internet naar een simpelere oplossing maar omdat ik deze niet kon vinden vraag ik hier naar een andere oplossing. Ik hoop dat hier iemand is met voldoende kennis om mij verder op weg te helpen.

Groeten Birgit.

-- oude post --

Ik ben aan het programmeren in C++ en wil graag een soort van report genereren met gegevens erop die ik eventueel later dan nog kan uitprinten maar ik weet niet goed wat hier de beste oplossingen voor zijn. Kan iemand mij misschien vertellen wat ik hier het beste te werk kan gaan.

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 17:38
Definieer: wat is niet lukken.
Gebruik je C++ Builder?

https://fgheysels.github.io/


Verwijderd

Topicstarter
Ik gebruik C++ 6 Builder (borland)
Ik kan het report in een form zetten, de Qrbdtext op het quickreport zetten lukt ook en die kan ik kopppelen aan de gegevens uit de database haal. Maar als ik op een knop klik dat het report tevoorschijn moet komen, dan staan niet de gegevens uit de database op het report. Dan staat er bijvoorbeeld alleen de gekoppelde kolomnaam van de database er.

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 17:38
Heb je de query/datatable/whatever geopend?
Heb je de DataSet property gezet op dat Report, etc....

https://fgheysels.github.io/


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Form aangemaakt met daarop een QuickRep. Op dit form heb ik ook een table neer gezet (ADOtable) Deze table heeft een connection met een database deze wordt overigens tijdens form-create op true gezet. De property dataset van het quick report staat ingesteld op deze table. Op het Quickreport heb ik een QrDBtext geplaatst. Daarvan heb ik de dataset ingestelt op de table en het datafield heb ik dus 1 van de velden uit de database gegeven. Nu wordt alleen alleen de naam van het datafield aangegeven en niet de informatie uit de tabel.

Verwijderd

Ben hier ook mee bezig maar kan weinig
andere voorbeelden vinden hier

zijn er mensen die hier echt mee werken? :?

  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 17:38
Mjah, dit is een beetje een nutteloze kick.
Open anders ff je eigen topic adhv de P&W Quickstart.

Vind je trouwens geen voorbeeldcode bij C++ Builder of Delphi?

https://fgheysels.github.io/

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.