CDDB slecht in Musicmatch Jukebox, kan dit anders?

Pagina: 1
Acties:

  • Hkuit
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:55
Ik gebruik Musicmatch Jukebox, die bij mijn Ipod werd geleverd.
Op zich een prima programma (beetje rommelig, dat wel) maar de CDDB-functie werkt zo slecht.
Voorbeeld: dit weekend The Beatles 1 geript, met alle nr. 1 hits erop. Dat is toch een hele populaire CD, mag ik aannemen. Via supertagging de tags opgezocht, en wat doet 'ie? Nr 1 herkent hij niet, nr 2 en 3 wel, nr 4 weer niet, enz.
Titel van de cd aangepast ("One" ipv 1, The beatles 1 geprobeerd) maar nooit herkent hij meer dan een paar titels. Die kan ik dan dus alsnog met de hand invoeren.
Ik heb nog bijna nooit van een CD alle nummers teruggekregen. Je zou zeggen, als 'ie er 1 herkend, dan kan 'ie die andere toch ook herkennen?
Jukebox gebruikt de database van Musicmatch, lees ik in de Help. Dat kan ik nergens aanpassen hè?
Zijn andere CDDB-programma's hier beter in?

  • Yoeri
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

Yoeri

O+ Joyce O+

(overleden)
ik dacht dat cddb niet met titels werkte maar met een soort hashcode van de cd of zo... en CDDB is voor alle programma's die ervan gebruik maken gelijk natuurlijk

musicmatch heeft ook een eigen dienst, vergelijkbaar met cddb, en tja, een user moet nu eenmaal eerst een cd invoeren vooraleer hij hem kan herkennen

Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten


  • Hkuit
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21:55
nee,
volgens mij zijn er verschillende CDDB-sites, met verschillende databases, neem ik aan. Alleen lijkt het er op dat ik die bij MM Jukebox niet kan veranderen.
En ja, ik had de CD van the Beatles er in liggen, maar dat supertagging werkt vanuit de Music Library, die kijkt dan niet meer of er een CD in de drive zit of zo.