Ik heb deze laserprinter overgenomen van iemand. De toner heeft nog voldoende capaciteit dus vrees ik dat de drum kapot is. Zou iemand het via deze foto kunnen bevestigen?
Dit ziet er idd uit als een vuile (versleten) drum. Die moet of schoongemaakt, of vervangen (kan je zelf niet doen overigens). Probeer eentje te ritselen of gewoon via een compuzaak te kopen.
[
Voor 4% gewijzigd door
Aetje op 26-08-2003 09:01
]
Geen idee. Wellicht kan je een 2ehands printer kopen met die drum (indien oud). Anders via de printer website of via bijvoorbeeld alternate.nl ofzo... Zelf ff zoeken. Zelfs EBay zou een optie zijn. Of (jawel ) Tweakers.net Vraag & Aanbod!
Als ik een nieuwe 1230 laserprinter koop dan ben ik goedkoper uit dan een nieuwe drum los te kopen. De goedkoopste die ik heb gevonden was 123 euro een nieuwe printer kost 170 en daar heb je dan een drum+toner bij.