Adobe Premiere : geen geluid in edit paneel

Pagina: 1
Acties:

  • Morpheus_at_work
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 01-07 12:50
wel als ik het bestand buiten het pakket afspeel
of ik exporteer de tijdslijn dan heb ik geluid maar , tijden het afspelen vanuit de tijdslijn geen geluid wel beeld.

heb dit op 2 pcs die allebei een goede geluidskaart op het moederbord hebben zitten.

is dit een bekend euvel en misschien een patch voor ?

iemand ervaring hiermee ?

iets met lenzen


  • AxiMaxi
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 27-05 15:33
Sjee... zou je de FAQ er 's op na willen slaan hoe je een goede thread start?!
Hoe meer tijd je in je eerste berichtje steekt, hoe meer mensen de moeite nemen om 't te lezen en (nog belangrijker) te beantwoorden ;)

Omschrijf 's wat beter wat je aan het doen bent, in Nederlandse volzinnen met interpunctie en hoofdletters op de juiste plaatsen. :Z

Maar om je vraag te beantwoorden: niet per ongeluk het kanaal gemute of een vinkje ergens verkeerd staan in de opties? (Ik gebruik Premiere niet, dus ik gok maar wat).

[Hier had mijn handtekening kunnen staan]


  • Morpheus_at_work
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 01-07 12:50
Het probleem speelt zich af zowel bij alle versies van Adobe Premiere > 5.0 , heb de laatste patch (update) geinstalleerd.

Alle geluidskanalen staan open, dit uiteraard even gecheckt.

Zodra er een losse geluidkaart erin zit werkt het prima , maar alleen met de geluidskaart van het moederbord , krijg ik binnen het pakket geen geluid in de tijdslijn.

iets met lenzen