Toon posts:

MP3 op dvd draaien, boxen

Pagina: 1
Acties:
  • 36 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Eey guys,

beetje vage titel maar ok.
wanneer ik een mp3 cd draai of gewoon radio via de dvd, pakt ie alleen de 2 front speakers, is dit niet zo in te stellen dat ie alle 6 de boxen pakt? , want zo klinkt het nergens na, de subwoofer doet ook niet mee.

het gaat om de red star 2004 set

  • CT
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09:45

CT

📱💻 🎮 ⌚🖥

prologic, prologic II .. heeft'ie dat?

  • cosmoOo
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-02 06:55

cosmoOo

SCSI in vogelhuisje

prologic, prologic II .. heeft'ie dat?
dat wil je echt niet bij muziek. 6 channel stereo of hall oid moet je hebben

It's a known fact that one may train cats to do exactly what they want.


  • CT
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09:45

CT

📱💻 🎮 ⌚🖥

als je prologic II op 'prologic' instelt en niet op music ofzo klinkt het goed, gweoon stereo maar dan ook over je achterste speakers (en subwoofer).
naja iig moet de TS ff met instellingen kloten, op mijn dvd ding kan je zoveel instellen dat prologic iig 1 manier is om een speciaal soort 5.1 nep surround stereo te krijgen.

  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19:41

JvS

Ik heb hem zelf ook

In je handleiding van je versterker staan de mogelijke effecten. als je PERSE 6 kanaals muziek wil luisteren, moet je dus 6 channel stereo hebben en anders moet je je PC gebruiken en deze met de 5.1 uitgang op een analoge 6channel input aansluiten (als die erop zit).

Hier is geen topic voor nodig iig

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.