Draadje dicht...?

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • Fles
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 06-04-2023
Het gaat om dit topic:
[rml][ Apache] Opstarten van Apache2 ipv standaard Apache[/rml]

Ik heb tutorials die ik heb kunnen vinden wel 5 keer doorgelopen, maar niets kunnen vinden. Ik heb gezocht naar httpd of httpd2 op de computer. httpd2 bestaat niet en alle httpd starten de andere apache op en niet apache2. Dan kan ik gaan kijken waar hij iets dergelijks heeft neergezet, maar ook al zie ik dat hij httpd ergens neer heeft gezet dan heb ik hem toch al gehad!
Voor zo ver ik weet start je apache alleen op het httpd of httpd2 tenminste dat staat in de tutorials. Dus nog maals ik kan dat script door lopen maar als ik niet weet waar ik naar moet zoeken wordt het een beetje lastig.

Vandaar dat ik het topic heb geopend om te vragen of die twee elkaar tegen kunnen werken, waardoor hij iedere keer de standaard meegeinstalleerde van RedHat 9 opstart.

Ik geef toe het vorige topic ging idd terecht dicht, beetje makkelijk van me (bedankt voor de tutorial trouwens ik had er alleen een van apache1). Maar dit topic nee, laat liever even open :)

  • GGS_206
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

GGS_206

Oranje!

Kijk hier es Je topic is dicht en het is onterecht? Lees hier!

Anders gewoon naar het desbetreffende modje mailen: moto-moi (at) tweakers.net :)

T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›


  • Fles
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 06-04-2023
GGS_VR6 schreef op 21 August 2003 @ 13:09:
Kijk hier es Je topic is dicht en het is onterecht? Lees hier!

Anders gewoon naar het desbetreffende modje mailen: moto-moi (at) tweakers.net :)
Erm ik wilde net editen dat ik dat heb gelezen. Ik heb alleen geen msn of icq op m'n werk en kan die mod dus niet berijken. En eh, mail heb ik hier ook niet...

[ Voor 6% gewijzigd door Fles op 21-08-2003 13:12 ]


  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

Inderdaad... zaken zoals deze lichten we liever toe via de mail. Anders onstaat er een zinloze wellus nietus discussie in Lieve Adjes (en niet één ;)) terwijl dit beter af te communiceren is tussen de twee betrokkenen (user/mod).

Dus graag even mailen naar de desbetreffende moderator en omschrijf duidelijk je beweegredenen waarom het topic open dient te blijven :)

Mocht je op dit moment niet de middelen hebben om te communiceren met de moderator dan kan ik je alleen maar verzoeken om dit op een later tijdstip te doen zodat je wel over de middelen beschikt. Tot die tijd verzoek ik je je voordeel te doen met de reden waarom het gesloten.

[ Voor 27% gewijzigd door Han op 21-08-2003 13:14 ]

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.


Dit topic is gesloten.