[img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2802719.png[/img]
Gaat er iets fout met norton.. gewoon reinstall en gaan met die banaan.
Bij McAfee (6) heb ik ook wel eens gehad dat het door een virus te pakken was genomen (net als bij Norton dus) maar deze was dus niet meer te uninstallen... alle entry's in het register met de blote hand zitten verwijderen
Over welke beter is kun je een oneindige discussie beginnen...
Soms is de ene eerder met een nieuw virus te herkennen/bestrijden en soms de ander...
Verder heb ik met sophos zeer goeie ervaringen
op dit moment gebruik ik symantec corporate (server & client)
Kijkje in de redactiekeuken van Tweakers.net
22 dec: Onze reputatie hooghouden
20 dec: Acht fouten
Verwijderd
imo is McAfee het beste na Kaspersky, goede unpackers, goede detectie van niet echt bekende virussen..
Als ik kijk naar de meeste testen die zijn uitgevoerd, komen Kaspersky en McAfee steeds als beste uit de bus.
Ik ga voor Kaspersky omdat:
-Het meer trojans detecteert dan AT software zelf, en ook sneller is met de detectie
-Het de beste unpackers heeft
-Het de beste signatures heeft
-Het elke dag twee keer update(geen beta defs)
-Analysten reageren erg snel en hebben snel detectie klaar
-Ik een Kaspersky Virus Agent ben
[img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2802719.png[/img]
[img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2802719.png[/img]
[img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2802719.png[/img]
Geef aan wat je belangrijke dingen vind die jou virus-scanner zou moeten hebben/kunnen en wat hij niet moet hebben/kunnen.TheWizzard schreef op 19 August 2003 @ 22:30:
Wat ik dus eigenlijk het liefste zou willen is dat ik vanavond op basis van jullie raadgevingen en opgedane ervaringen kan beslissen welke VirusScanner ik zou moeten gaan gebruiken.
ik ga geen voorbeelden geven, want dan neem je die alvast mee
[edit]
ow ja, en vergeet niet de
onnodig posts scoren is dus onnodig
[ Voor 18% gewijzigd door KompjoeFriek op 19-08-2003 22:37 ]
Verwijderd
Eigenlijk moet je het toch zelf ervaren, een virusscanner reageert niet hetzelfde op elk systeem. Ook vinden sommigen sommige AVs lastig te configureren..TheWizzard schreef op 19 August 2003 @ 22:30:
Wat ik dus eigenlijk het liefste zou willen is dat ik vanavond op basis van jullie raadgevingen en opgedane ervaringen kan beslissen welke VirusScanner ik zou moeten gaan gebruiken.
De AV wereld is het er in het algemeen wel over eens dat Kaspersky het beste is, maar als je er niet mee overweg kan, en daardoor niet ge update wordt, zal het prog je niet(volledig) beschermen..
Kaspersky 4.5 personal (pro) is voor windows xp.
Je hebt rechtsboven bij een post die je gepost hebt een edit-knop zitten, gebruik die ipv. zoveel replies achter elkaar van jezelf.
[img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2802719.png[/img]
Na wat zoeken op Google ben ik ook nog http://www.software-antivirus.com/index.html tegengekomen... ik denk dat je er wel uit moet kunnen komen zo
Dit topic is gesloten.
![]()