[TV-Out] Ati IGP 340M, beeld zwart/wit

Pagina: 1
Acties:

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Zucht, daar heb je er weer eentje met zijn tv-out.
Inderdaad, daar heb je er weer een. :P

Goed, ik heb dus de Ati IGP 340M in mijn Compaq Evo N1020V zitten. Hier zit dus ook een tv-out op en ik dacht laat ik eens lekker een filmpje gaan kijken op de breedbeeld. Helaas, alleen maar zwart wit.


1) Goed, het eerste waar je aan denkt is dat de instelling op NTSC staat. Dit bleek ook het geval te zijn, maar het veranderen naar PAL hielp niet. Het beeld blijft zwart/wit.

2) De kabel, de eerst kabel die ik gebruikte had ik zelf "gemaakt" (vraag het maar niet :X). Dus het leek mij logisch dat het daaraan zou kunnen liggen, maar helaas de kabel vervangen door diegene die naar mijn vaders pc loopt (Nvidia kaartje) verhielp het probleem niet.

3) Drivers, standaard staan de drivers van compaq geinstalleerd. Deze heb ik vervangen door de nieuwste (3.6) omega drivers, want hier wordt ook de IGP 340M in ondersteunt. Ook dit verhielp het probleem niet. (Ja, ook weer NTSC naar PAL aangepast)

4) Zoeken. Google .. niet echt pagina's gevonden die mij verder hielpen. GoT search = dood, maar de topiclist op 3 maanden zetten daar kwamen geen vergelijkende topics uit. De Tv-out Faq: Daar staan eigenlijk de bovenstaande dingen wel in.

Het ligt dus niet aan de TV, aangezien het op mijn vaders pc perfect werkt. Ook de kabel kan het dus niet zijn, aangezien ik die kabel dus getest heb.

Eerlijk gezegd ben ik een beetje uit de opties die ik kan proberen.
Heeft iemand enig idee wat ik nog zou kunnen proberen ?

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
**schop**

Heeft iemand nog enig idee, wat ik kan proberen?

  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Ik geef maar nog even een schopje, aangezien mijn topic weer uit de topiclist is verdwenen. :Y)

Verwijderd

Gokje: de aansluiting is S-video op je laptop.... De Kabel is fout (geen verloop van S-video naar composiet) of verkeerde instelling op je lap (S-video ipv composiet).

/Edut: of je tv staat verkeerd (compo ipv s-video)

[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 19-08-2003 08:21 ]


  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Er zit inderdaad een S-video aansluiting op mijn laptop (zo noemt de handleiding het :P).

Aarg ... en nu snap ik denk ik ook het probleem. |:(
Ik moet dus een direct S-video kabeltje hebben, want ik heb gewoon zoeen standaard kabeltje wat het omzet naar composiet.

Soms... :P