[ADSL] tweaked alcatel sp 510 modem instellingen ?

Pagina: 1
Acties:

  • rewind.
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16-08 23:03
Hallo ik zit thuis met een probleem. Ik heb mijn Alcatel speedtouch home analoog getweaked naar een Alcatel speedtouch 510.

Na een succesvolle tweak heb ik het .ini bestand in combinatie met setupST.exe gebruikt om mijn systeem en modem in te stellen.

> PC 1
Alcatel sp 510 > straight UTP > switch > PC 2
> PC 3

alles werkt alle pc krijgen netjes een IP van de DHCP alleen het internet krijg ik niet aan de praat op de beginpagina van de modem staat de DSL connectie wel op enabled. internet is alleen niet aan de praat te krijgen.

iemand een idee ?

  • Predator
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:27

Predator

Suffers from split brain

en hoe zijn je client instellingen ?
Staat daar alles wel goed ?

Everybody lies | BFD rocks ! | PC-specs


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 21:12

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

DNS Settings ?
Kun je een def.gw pingen ? Kun je op Public IP pingen ?

Braaikamer - Smoke&BBQ


  • rewind.
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16-08 23:03
ik kan niet pingen nix ik ben er inmiddels achter gekomen dat ik hem vaan een PRO > 510 had moeten tweaken.

nu kan ik hem dus terug zetten door enkele handelingen alleen tijdens die handelingen moet ik een bestand VERPLAATSEN naar een andere map alleen dit wil op 1 of andere manier maar niet lukken. heeft iemand daar een tip voor ?