Toon posts:

cd-wisselaar compatible met autoradio ???

Pagina: 1
Acties:
  • 84 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hoi hoi,

ik heb een clarion autoradio en kan daarbij een grundig cd-wisselaar krijgen....
nou wil ik weten waar ik kan uitzoeken of ik die 2 samen kan gebruiken.

als jullie een site weten of zo dan hoor ik het graag.

met vriendelijke groet,

Thijs

  • Ganja-Cape
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 29-07 19:40
Zover ik weet (ben geen auto audio expert) werkt het alleen van het zelfde merk. Dus Grundig radio en Grundig Cd wisselaar. Ligt aan besturing en kabel/stekkers etc dacht ik.

correct me if wrong :)

  • _RRM_
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 08-08 21:44
Sterk afhankelijk van vele factoren. Kabels, stekkers, type autoradio en wisselaar. Zijn ze beide recent of de een enige jaren oud en de ander recent.

Soortgelijk probleem gehad met Kenwood autoradio. Nieuwe radio op oude wisselaar aansluiten. Dit gaf al enorme problemen in een (car)audio-speciaalzaak. Oplossing was direct met de technische dienst van fabrikant te bellen. Kan je exact uitleggen wat mogelijk is en evt. een specifiek type adviseren.

Ik heb hiervoor geen goede site gevonden. (over advies/vergelijk of doe-het-zelf aansluitingen)

Gasloos 26-05-2020; SHW112YAA + ERSC-VM2C, SWW 400L


Verwijderd

Topicstarter
oke, tnx

  • Raymond
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 08-08 19:58
idd, dit zal je echt zelf moeten uitzoeken. Desnoods door ze op elkaar aan te sluiten en te kijken of het werkt :+

Dit topic is gesloten.