Met hulp van Rafe is er mbv een icq gesprek een kleine test uitgevoerd door met Trillian te connecten naar een msn account van hemzelf. Met daarnaast met msn messager zelf te connecten via een account van zijn broer. Uit deze korte test is naar voren gekomen dat in op het 1e gezicht geen complicaties zijn met beide connecties vanuit de een de zelfde pc.
Nog thans dat deze 2 accounts/verbindingen op ongewenste wijze met elkaar conflicteren of interventeerden.
Het advies is dus om als men 2 msn-accounts strikt gescheiden dienen te worden/zijn, om trillian én msn-messager samen naast elkaar te gebruiken. In plaats van deze 2 msn-accounts in te stellen op Trillian.
Indien men enkel msn-messager wenst te gebruiken, dan is het mogelijk om met behulp van een patch meerdere instantie van msn-messager geopend te hebben, daarmee dus ook meerdere acounts per pc. Waarvan 1 acount per client. Voor meer info over de patch moet ik je helaas doorveriwijzen naar de internet zoek mogelijkheden.