Toon posts:

screencapture

Pagina: 1
Acties:
  • 48 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Kan ik een venster terug met exact dezelfde grootte openen, ook nadat ik de grootte ondertussen eens veranderde. Kan ik deze grootte ook 'overzetten' op een andere PC. Ik zou dit willen gebruiken om screencaptures van een bepaald programma in PowerPoint in te plakken. Ik zit hiervoor niet altijd op dezelfde PC. Vandaar dat het moeilijk is om mijn instellingen terug identiek te krijgen. Ik kan natuurlijk ook mijn screencaptures achteraf rescalen, maar ik heb gemerkt dat de resolutie dan toch wat achteruitgaat. 8)7
P.S. Ik gebruik Snagit voor mijn venstercaptaties.

  • momania
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 17:26

momania

iPhone 30! Bam!

Hoi, welkom op GoT ;)

Ik zal je gelijk even wat uitleggen omdat je nieuw bent.
Op dit forum is het heel belangrijk dat je zo goed mogelijk alles uitlegd en sowieso zelf wat dingen probeerd en ook aangeeft wat je geprobeerd hebt.

Zoals je startpost nu is is het mij niet echt duidelijk wat je nu wilt.
Wij weten niet wat voor machines jij thuis hebt bv. Geef OS'en aan of alle gebruikte software. In ieder geval alles wat relevant is. ;)

Wat te doen kan je hier lezen hoe dit alles te doen:
Voordat je een topic opent
De topictitel
De openingspost

Ook heeft op GoT ieder subforum een faq die vaak handig is om door te nemen.
Voor dit subforum is dat bv: Software Algemeen - FAQ
Ook hebben we een search waarmee veel te vinden is.

Deze gaat dus dicht, vanwege deze richtlijnen. Neem ze door en als je er dan nog niet uit bent, kan je een nieuwe openen volgens de richtlijnen.

Succes ;)

[ Voor 9% gewijzigd door momania op 08-08-2003 19:04 ]

Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*


Dit topic is gesloten.