Toon posts:

HP5550 in Win98 met USB.....

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een HP DeskJet 5550 op een win98 SE-bak via USB aangesloten, hij vindt hem netjes, driver toekennen wil ook wel, maar dan vraagt hij welke poort, COM1, COM2, FILE en LPT. En die wil ik dus niet.

Ik heb gelezen dan de 930 een speciale map op de CD heeft, die heb ik op de 5550-cd niet gevonden...

Ik heb de zakelijke versie eerst gehad op LPT, maar de LPT is niet stabiel, dus ik moet USB. De thuisgebruik-versie ondersteund wel USB, maar ook die driver komt uiteindelijk met het COM1..... verhaal.

Wie heeft dit wel draaiend gekregen en hoe? :?

Alvast bedankt!

Verwijderd

staat de printer wel aan tijdens de installatie, heb dat ook wel eens gehad en als ie dan uit staat vind ie um niet en komt ie met dat com1/2 file schermpie

  • Turkish
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-08 10:56

Turkish

zhé germans

Bij mij doet hij het wel goed met USB, printer moet idd aan staan en dan de driver installeren. Ik heb ook de 930c en die had in eerste instantie een aparte map om de USB te installeren (latere drivers bij HP op de site had dat niet die werkten gelijk goed), de 5550 heeft dat niet (Ik heb hem werken op twee 98's, W2K en XP)
Het is gewoon een kwestie van aanzetten, inpluggen, installeren en printen imho

'When you're not paying for the product, you are the product!'