Toon posts:

[W2K Server] Backuppen van Active Directory

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een probleempje met het maken van een backup van Active Directory. Deze valt natuurlijk onder de systemstate samen met Com+, sysvol en dat soort zooi.
Het probleem is alleen dat ik vanuit mijn backupprogramma (heb het met ArcServe 2000 en Ntbackup geprobeerd, zelfde resultaat) de Active Directory niet zie staan.
Ik zie wel het rijtje dat normaal onder de System State valt die ik eerder ook al noemde, maar Active Directory staat er niet bij en kan dus ook niet gebackupped worden. Das best lastig als je die backup terug moet zetten.
Aangezien het met verschillende backupprogramma's niet lukt concludeer ik dat dit toch een Active Directory gerelateerd probleem is.

Is dit een juiste conclusie en zo ja waar zou ik het moeten zoeken? Instelling die ik over het hoofd heb gezien ofzo?

Alvast bedankt voor reactie!

  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37
systemstate omvat ook active directory (mits uitgevoerd op een domaincontroller)

[ Voor 36% gewijzigd door Zwelgje op 07-08-2003 16:25 ]

A wise man's life is based around fuck you


Verwijderd

Topicstarter
Ja dat weet ik, maar in dit geval is dat dus niet zo.....
Active Directory draait gewoon op deze server maar wordt niet genoemd in de onderdelen van de System State en wordt daardoor ook niet opgenomen in de backup.
Dus de onderdelen die vallen onder de System State zijn in dit geval:
- Com + Class Registration
- Sysvol
- Boot files
- registry

Hier zou dus ook Active Directory bij moeten staan, maar dat is dus niet zo.....