subdomeinen redirect aanmaken

Pagina: 1
Acties:

  • Gerwin
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 08-06-2025

Gerwin

Ik ben er klaar voor!

Topicstarter
Na opnieuw eens in dit gebeuren te zijn gedoken wil ik eigenlijk toch nu eens voor eens en altijd weten of ik niet met iets bezig ben dat eigenlijk helemaal niet kan.

Ik heb een hoster die geld vraagd voor elk subdomein dat ik wil aanvragen. Maar ik wilde proberen dit zelf af te handelen op de website. d.m.v. een .htaccess ofzo zodat alle requests dus niet "echt" op de server in een subdomein komen te staan maar worden doorgelinkt naar een directory dus:

http://eerste.domein.com -> http://www.domein.com/eerste/
http://tweede.domein.com -> http://www.domein.com/tweede/
http://derde.domein.com -> http://www.domein.com/derde/

Echter, als ik nu een subdomein aanroep krijg ik een wit scherm met helemaal niets. Is het mogelijk dit te realiseren of kan ik er gelijk maar op meet houden dit te proberen?

Heb ik eigenlijk nog een vraagje.. dat hier niet veel mee te maken heeft, maar ik zou graag willen dat die requests op een directory standaard naar een bestand gaan in de root met een varabele dus:

http://www.domein.com/eerste/ --> http://www.domein.com/dir.php?id=eerste
http://www.domein.com/tweede/ --> http://www.domein.com/dir.php?id=tweede
http://www.domein.com/derde/ --> http://www.domein.com/dir.php?id=derde

Dit laatste omdat ik veel directory's heb en eigenlijk niet zoals ik dat nu heb in elke directory één bestandje wil hebben staan dat een dir.php included.

[ Voor 34% gewijzigd door Gerwin op 04-08-2003 17:59 ]

Station van Gerwin Prins op Apple Music


  • Narf109
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 15-05 11:40
Hoe ziet je .htaccess file er uit ?

En het kan ook zo zijn dat je webhost de ModRewrite (ofzo) uit heeft staan :/

  • Predator
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17:06

Predator

Suffers from split brain

PNS -> IT

Everybody lies | BFD rocks ! | PC-specs


  • Gerwin
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 08-06-2025

Gerwin

Ik ben er klaar voor!

Topicstarter
.hcaccess heb ik geen kaas van gegeten
heb onderstaande code in elkaar gezet maar denk niet dat het klopt:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^subdomein.domein.com$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/home/usr/www/httpdocs/subdomeinmapje/
RewriteRule (.*) /home/usr/www/subdomeinmapje/$1

Ik heb ook met 404 errors zitten klooien. door de refer af te vangen en die vervolgens met javascript door te geven naar een suburl. Maar dat kan niet de juiste manier zijn... ik moet van dat witte scherm af.. :(

Station van Gerwin Prins op Apple Music