[5.1 speaker set] welke aansluiting.

Pagina: 1
Acties:
  • 43 views sinds 30-01-2008

  • TwoR
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 17-07 09:58

TwoR

Gekleurde stippen

Topicstarter
Hoi, ik heb daarnet een 5.1 speakerset gekocht maar hierop zitten allemaal Tulp aansluitingen. De ingangen zien er alsvolgt uit:
code:
1
2
3
4
5
 Front R    o    o   Front L
 Sur R      o    o   Sur L
Subwoofer   o    o   Center

o is tulpstekker ingang

Nu heb ik een Creative Live 5.1 geluidskaartt maar daar passen natuurlijk geen tulp stekkers in. Maar nu zit ik dus met de vraag hoeveel van die verloop stekkers moet ik nu kopen. 2 of 3. Ik hoop dat iemand hier het antwoord op weet.

En als het er drie zijn hoe sluit ik die dan aan op mijn geluidskaart :? want daar zitten volgens mij maar 2 uitgangen op.

[ Voor 14% gewijzigd door TwoR op 28-07-2003 12:53 ]


  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 17:22

JvS

Ik heb hem zelf ook

zie de handleiding van de geluidskaart... No offense, maar er zit een "front" "rear" en sub/center aansluiting op de Live (en dat staat ook in de support en op de kaart), daarmee kan je met enig logisch nadenken toch wel tot de goede conclusie komen?

(3 verloopstekkertjes dus)...

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.