Toon posts:

[RH] Is er een "SUS" a like tool voor Redhat?

Pagina: 1
Acties:
  • 31 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wat ik me af vroeg, en waar ik geen antwoord voor kan vinden is het volgend. Is er ook een mogelijkheid om 1 rh server in te stellen als main-up2date client. En van deze machine de lokale up2date server te maken voor ALLE andere redhat machines. Zoals MS sys server? Het gaat hier over rh 8 & 9

  • pimlie
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 19:47
Lijkt me niet. Daar ze geld vragen voor een account op RHN, zullen ze de update service niet uit handen gaan geven. Anders konden wij ook wel onze 12 RHN accounts van de hand doen en maar 1 server geregistreerd laten ;)

Verwijderd

Tuurlijk kan dat. Niet met een eigen up2date server, maar je bouwt gewoon je eigen Apt-repository.

Voor meer info: http://apt.freshrpms.net/

Verwijderd

Topicstarter
oke dus basicly een rep opstellen, en dan clients script maken die kijkt voor updates / installeren max_kool?

Verwijderd

Zorg dat de /etc/apt/sources.list wijst naar jouw zelfgebouwde repository.

Maak een client script dat geautomatiseerd apt-get upgrade uitvoert. Eens in de week ofzo.

Met het wel of niet plaatsen van updates op je repository bepaal je zelf of een bepaalde update wel of niet uitgevoerd moet worden. Het enige dat je onderhoudt is je repository.

Verwijderd

NOS policy - updated 01/04/03

Ja dat is mogelijk. Op google staan zat links naar howto's erover. Ik merk in jouw startpost niet echt dat je daarnaar gezocht had, vandaar dat dit topic op slot gaat. Succes
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.