Heb er al een tijdje last van, maar heb het tot dus ver maar achterwege gelaten. Als ik mijn pc voor een uurtje of 4/5 intensief laat draaien, begint die opeens zwaar af te takelen. Slechte FPS in game, weergeven van textures loopt alles behalve vloeiend, het lijkt net alsof ik bv UT speel op een pentium 200. FPS score zit zo rond de 9 fps. Nu open ik mn windows task manager en kom tot de ontdekking dat de files "net.exe" en "cmd.exe" telkens worden opgestart en weer afgesloten. Helemaal automatisch. Iemand enig idee waardoor dit komt? Thanks
heb net win2k opnieuw op mn computer gezet, dus een virus lijkt me sterk. Ik zal dat proggrie in ieder geval downloaden
ik weet er ook niet bsuper veel hoor
van maar dat cmd en net lijkt er op dat iemand op afstand je command prompt aanspreekt, of een nasty progje dat dat doet.
Zet je Indexing Service eens uit. Zet ook scheduled defragmenting uit...
Forget your fears...
...and want to know more...
Verwijderd
Zit msconfig ook in Win2k ? Zet dan eens die programmas uit, net.exe en cmd.exe of de hulpprogrammas die dat opstarten, zoals batchbestanden
U bent getrojanned en fungeert hoogstwaarschijnlijk als een XDDC botje.
Zeker firewall uitgezet tijdens het gamen omdat "dat zo vertraagt" ?
Zeker firewall uitgezet tijdens het gamen omdat "dat zo vertraagt" ?
Nee. Kun je wel vanaf een XP bak overzetten, heb je gelijk bootconfig opties erbij.Verwijderd schreef op 27 July 2003 @ 13:08:
Zit msconfig ook in Win2k ?
Errr... net.exe kun je niet ff uitzetten hoor..Zet dan eens die programmas uit, net.exe en cmd.exe of de hulpprogrammas die dat opstarten, zoals batchbestanden
[ Voor 100% gewijzigd door alt-92 op 27-07-2003 18:58 ]
ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device
of in je register bij run en run once kijken
Renault Mégane Estate 1.3 TCe EDC (IV) 140pk Bose (oktober 2019) met aan de trekhaak een Caravelair Antares Titanium 390 (mei 2021)
Verwijderd
Errr... wel als Service misschien?BackSlash32 schreef op 27 July 2003 @ 18:51:
Errr... net.exe kun je niet ff uitzetten hoor..
je kan evt je Server service uitzetten, maar niet dat dat veel helpt.
Meneer heeft immers een bot op z'n bak zitten.
Er zijn hier genoeg topics over te vinden als je maar een beetje zoekt.
Meneer heeft immers een bot op z'n bak zitten.
Er zijn hier genoeg topics over te vinden als je maar een beetje zoekt.
ik heb een 864 GB floppydrive! - certified prutser - the social skills of a thermonuclear device
Gedaan, heb mwd.exe wel gedaan maar net.exe helaas niet. Ook heb ik de search gebruikt (doe ik altijd eerst), maar kon daar ook niet wijzer van worden. Kan je die files zowiezo gewoon deleten uit je register?
Probleem opgelost. Op 1 of andere manier was mn pc besmet met trojans. Nu heb ik weer zo'n vaag iets zo'n vaag iets. ik heb met norton antivirus 2003 en laatste virus update gister mn totale pc gecheckt voor virussen. No found. Nu is echter zo dat norton wel virussen vindt en de infected files verwijdert. Rare is echter dat ik tussen de tijd van ontvangt virus en disk check for virussen niet actief ben geweest op pc. Ook doet m'n " toets het in games niet meer en in windows pas na het indrukken van 2 keer. whats happening?
Pagina: 1