Ik heb een ipaq 5450 gekocht. Heeft iemand ervaring met het updaten van de bios?
Upgraden van je BIOS is niet zonder risico. Ik heb toevallig vandaag mijn 5450 geupgrade van PocketPC 2002 naar Windows Mobile 2003, maar ik een aantal keer gelezen dat het ontzettend fout is gegaan - hetgeen resulteert in een iPAQ die nergens meer op reageert (ook een harde reset gaat dan niet meer). Bij mij ging het goed, maar het kan dus goed fout gaan.
En ik heb een nokia 3650 met een gprs abbonnement en die wil ik gebruiken op de 5450, hoe moet dit?
Zie
http://www.pocketpcclub.nl en hun forum.. instellingen afhankelijk van je provider. Er is in elk geval wel het een en ander over te vinden.
Hoe kan ik de achtergrondafbeelding wijzigen?
Start > Settings > Today > Appearance. Daar kun je een willekeurig plaatje gebruiken dat je eerst naar je iPAQ moet verplaatsen.
Is het mogelijk om foto's van de nokia door te sturen naar de 5450?
Je iPAQ is geen telefoon, dus je zult het via Bluetooth of Infrarood moeten doen. Overigens weet ik niet of dat lukt, maar ik heb met Bluetooth al wel bestanden tussen iPAQs verstuurd zonder problemen.
[
Voor 2% gewijzigd door
Tinto op 24-07-2003 22:58
. Reden: minor edit. ]