Toon posts:

Linux Gateway en USB

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik deel thuis het internet via een oudere compq prolient server (dual p2 400). Er staat momenteel windows xp op met ICS... Ik heb vaak programma's als wingate, winroute enz enz geïnstalleerd maar aangezien het even tijd kost om dit 'goed' werkend te krijgen, en er continu gebruik van het internet/netwerk gemaakt word, kom het er steeds niet van.

Nu lees ik regelmatig stukjes over gestripte Linux versies die als live cd of zelf van diskette kunnen lopen en niks anders doen dan als goede gateway fungeren. ClarkConnect, FreeSCO, floppyT enz.
Maar nu komt het.... toen ik ADSL van MXstream nam, koos ik voor een USB modem om de kosten laag te houden... achteraf een jammer besluit.

Bestaat er zo'n versie met ondersteuning voor SpeedTuch USB modems van Alcatel?

Verwijderd

NOS policy - updated 01/04/03

Heb je zelf al gezocht? Dan was je vanzelf via deze query op deze pagina uitgekomen. Dit topic gaat daarom op slot. Lees ook de nos policy nog eens na, daarin staat wat wij van een topic hier verwachten. Succes :)

Dit topic is gesloten.