Toon posts:

[2 HDD] Windows ziet er 1 niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier 2 HDD's (Maxtor 40gig en IBM Deskstar 40gig), ik heb de Maxtor als master en de IBM als slave. In het begin (BIOS dus) ziet hij beide hdd's, daarna duurt het #$%@#$ lang voordat hij in windows XP (prof) is. Als ik ga kijken bij Deze Computer zie ik alleen C: , dus ik ga naar Computer Management -> Disk Management. Maar daar ik zie dus alleen de Maxtor en 2 CD-ROM drives. Waar zou dit aan kunnen liggen ??

Edit: Ze hangen btw aan hetzelfde IDE kabeltje

Verdere pc specs (indien nodig):

AMD Athlon XP 2100+
384MB RAM Geheugen
Hercules 3D Prophet 4500
Windows XP Professional

tia...

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 21-07-2003 18:38 ]


  • Mr.B
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 18:21
Probeer eens beide hd's op 'cable select' te zetten en de hd waarvan je boot op de 1e aansluiting te doen. Of de hd waarvan je boot op master zetten en de andere op 'cable select'. Je kan de hd natuurlijk ook op andere ide kabel hangen.

Maakt soms wel eens een foto ...


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hem geprobeerd om op de andere kabel te hangen, maar dat werkt niet :(. Ik ga nou ff dat 1e wat jij zei proberen!

  • Maximus
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 20:39

Maximus

There is no substitute

kijk eens naar de jumper instellingen?

PhD i.o. | You know what, Stewie, if you don’t like it, go on the Internet and complain.