Toon posts:

[WXP] Hoe automatische inbel sessies te stoppen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sinds een paar dagen probeert XP automatisch een verbinding op te zetten naar het internet omdat "You or a program have requested information from ftp.xs4all.nl..."
Ik weet niet welk programma dat wil, maar weet wel dat IK dat niet wil. Is er een manier om er achter te komen welk programma dit wel doet, en het dus te voorkomen?

Ik heb al in de forums gezocht, en daar gelijksoortige problemen gevonden. De oplossing daar echter was om de automatic dialling helemaal uit te zetten en dat is iets dat ik niet wil :( Is er dus een manier om er achter te komen welk programma deze access aanvraagt? Daarna kan ik me buigen over de vraag waarom dat programma dat doet en dit hopelijk stoppen.

Als onderdeel van deze vraag: is er een mogelijkheid om (alle) IP traffic te loggen? Als dat namelijk mogelijk is, kun je vaak aan de verzonden paketten wel zien welk programma (en hopelijk waarom) iets triggered.

Ik draai al Zonealarm, maar die stopt deze access ook niet ;(

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Gebeurt dit met bepaalde regelmaat?

Verwijderd

Topicstarter
Ja, altijd (wel nadat ik de PC al een tijdje heb draaien). Het vreemde is dus dat er gevraagd wordt om ftp.xs4all.nl; een ongevaarlijke site zou ik zo zeggen. Ik heb deze site wel aan ZoneAlarm toegevoegd als trusted (anders kan ik er niet mee ftp-en). Heeft dit er wellicht iets mee te maken?