Toon posts:

Sony garantie internationaal?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ga overmorgen op vakantie naar aruba. En voor de vakantie wil ik een digitale camera kopen. Mijn oog is gevallen op de Sony dsc-F717. Ik kan deze in nederland kopen voor 815 euro. Maar nu: In aruba kost deze 900 dollar, wat nu 804 euro is. Tevens kan ik daar op afdingen. Dit zal dan ongeveer 50 tot 75 dollar opleveren. DUs betaal ik maar voor de camera een bedrag van 750 Euro. In krijg natuurlijk garantie op die camera, maar waar moet ik terecht als deze straks terug in NL is?

  • jopie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 07:38
ik ben bang niet in nederland. Volgens mij geldt garantie in het land van aanschaf. Zo zag ik vandaag dat een garantie uitbreiding voor een toshiba laptop 3 keer zo veel kost als je hem internationaal wilt, ipv in nederland.

Verwijderd

Topicstarter
Jammer

  • Fatamorgana
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 07-08 04:17

Fatamorgana

Fietsen is gezond.

Ik wil een Beamer aanschaffen uit de USA en heb contact opgenomen met Sharp, en die leveren gewoon wereldwijd garantie. Dus ik zou het eens navragen bij Sony zelf, ik denk dat die dat ook hebben.