MIRC Disconnect tijdens DCC Send

Pagina: 1
Acties:

  • PNutButtaBoy
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 31-05-2023

PNutButtaBoy

.: Is er nog vla? :.

Topicstarter
Ik zit hier met een getweakte alcatel adsl modem met daarop een hub en 2 pc's en Win 98. M'n enigste firewall is black ice maar die zet ik uit als ik Mirc (6.3) aanzet. Nu is het zo dat zo gauw ik iets naar iemand DCC send mijn Connection word gereset door Peer, oftewel ik word gedisconnect. Hij send ook wel gewoon, maar na bv 30% van een 5 mb bestand disconnect ie. Kleine bestandjes stuurt ie ook gewoon helemaal maar dan disconnect ie ook een minuut na het gesend te hebben.

Bij On Connect heb ik aan gevinkt Local Host en IP Address en bij Look Up Method "Normal", dit is ook de enige configuratie waarmee DCC Send werkt. Ook ben ik erachter gekomen dat DCC Senden alleen bij mij werkt wanneer ik net de server connect op poort 6667 :S Alle andere poorten werkt het senden niet.
Ik heb ook al geprobeert een andere poort range in te stelle bij DCC options. Ik heb ook Mirc 5.91 geprobeert maar daar stuurt ie zelfs helemaal niks maar disconnect ie alleen.

In een ander topic staat de oplossing firewall aan te vinken bij de opties. Maar aangezien ik alleen Black ICE heb en die uitzet heb ik ook geen firewall hostname of iets dergelijks.