[SS] weer wat nieuwe posts

Pagina: 1
Acties:

  • ArthurMorgan
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
http://www.tweakers.net/shopsurvey/2510 De Laptopper

Vooral wat technische waarderingen die niet of vaag onderbouwd zijn:

• Gepost door jan van doremalen - dinsdag 8 juli 2003 - 20:56
• Gepost door [Airwolf] - dinsdag 1 juli 2003 - 15:24 (contact is nog geen technische kennis, overigens geldt het zelfde ook wel voor de service.)

http://www.tweakers.net/shopsurvey/232 Com4 Computers

even van de juli limiet afgeweken ->
• Gepost door Frank van Son - woensdag 22 januari 2003 - 16:25
totaal niet onderbouwd.

http://www.tweakers.net/shopsurvey/294 Eynstein

technische kennis wordt niet onderbouwd:
• Gepost door Marcelloz - zaterdag 12 juli 2003 - 22:58
• Gepost door cooolkast - zaterdag 5 juli 2003 - 12:07 (Hij geeft een cijfer voor technische kennis omdat ze hem kunnen vertellen wat er op de core van de AMD XP1700+ staat, lijkt me ietswat overdreven)
• Gepost door hellbringer - vrijdag 4 juli 2003 - 09:40 (Deze en het bericht er direct onder van hem hebben mijns inziens niets met technische kennis te maken)

geen service ondersteuning
• Gepost door BrianWismans.nl - donderdag 3 juli 2003 - 12:44 (gaat alleen over de afhandeling van de bestelling)

en nog eentje met een technischekeniswaardering zonder onderbouwing
• Gepost door nijmege01 - dinsdag 1 juli 2003 - 09:32

edit 14:25
en een nieuwe erbij:
http://www.tweakers.net/shopsurvey/2931 Mp3cdspeler

Gepost door Bigben - zondag 13 juli 2003 - 14:17
2 regels, 4 scores waarvan iig de technische kennis niet blijkt

[ Voor 9% gewijzigd door ArthurMorgan op 13-07-2003 16:59 ]

I hear voices in my head, they counsel me, they understand.


  • Randal Peelen
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 19-01 14:52
Ik ben er even mee bezig geweest...
Gepost door [Airwolf] - dinsdag 1 juli 2003 - 15:24 (contact is nog geen technische kennis, overigens geldt het zelfde ook wel voor de service.)
Hij hoeft natuurlijk niet de hele gesprek's history te submitten om duidelijk te maken dat hij kon merken dat de shop kennis heeft. Ik vertrouw de user erop dat hij dit zelf kan beoordelen.
(Hij geeft een cijfer voor technische kennis omdat ze hem kunnen vertellen wat er op de core van de AMD XP1700+ staat, lijkt me ietswat overdreven)
Hij zegt dat hij vroeg wat er op stond. Dat is in het geval van die proc. wel handig om te weten of het wel een Thoroughbred B core betreft (goed overklokbaar). Hij zegt niet dat de shop antwoorde met "1700+". Dus ik neem aan dat hij wel degelijk zeer zinnige info terug heeft gekregen ;), of dat kennis te noemen is laat ik aan de user over.
geen service ondersteuning
Gepost door BrianWismans.nl - donderdag 3 juli 2003 - 12:44 (gaat alleen over de afhandeling van de bestelling)
Ik kon hem bij de shop Eynstein niet vinden, dus ik neem aan dat je zijn post bij ATRO computers bedoelde. Daar was het door jou genoemde namelijk aan de hand ;). Alsnog fixed.
en nog eentje met een technischekeniswaardering zonder onderbouwing
Gepost door nijmege01 - dinsdag 1 juli 2003 - 09:32
Wederom bij ATRO computers, heb er alsnog ff naar gekeken ;).

Bij die posts in ATRO computers moest ik even zoeken maar verder was het heel duidelijk en kon ik mooi mijn werk doen :). Alfredt bedankt!

http://twitter.com/randalpeelen


  • ArthurMorgan
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
je bent een held, tx

weet ik weer wat beter de criteria :)

(sorrie van die verkeerde link, zal beter opletten in vervolg)

[ Voor 36% gewijzigd door ArthurMorgan op 13-07-2003 21:02 ]

I hear voices in my head, they counsel me, they understand.


  • Randal Peelen
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 19-01 14:52
(sorrie van die verkeerde link, zal beter opletten in vervolg)
Beter een verkeerde link dan geen link :).

http://twitter.com/randalpeelen