welk tft scherm ondersteunt spellen en niet dat het beeld flikkerd of uitvalt?
er zijn er wel veel maar ik weet niet welk scherm het beste is voor games
1) deze thread had in videoplanken en beeldkanonnen gemoeten
2) je topic is ABSOLUTE ONZIN
3) je vraag is niet leesbaar in zoverre dat ik er iig weinig van kan opmaken
NL: 3x Victron Multiplus II 5000VA, 1x Victron SmartSolar MPPT RS 450/200, 50kWh (3x Yixiang v2 met EVE MB30's) | IT: Deye SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2, Deye BOS-G50 Pro (51,2kWh HV)
4) zo'n reply als van oversoft helpt alleen maar het topic verder escaleren. Maak de volgende keer een topicreport, dan kunnen mods zich bezighouden met topics sluiten en uitleggen waarom.
Een topic openen
Als je een probleem hebt waar je niet uit komt, mag je een topic openen, maar daar zitten een paar voorwaarden aan:
• Probeer het eerst zelf op te lossen.
Als je een probleem hebt, is het de bedoeling dat je pas een topic opent op het moment dat je er zelf niet meer uit komt maar het wel eerst zelf geprobeerd hebt.
Lees eventueel een handleiding, kijk eens op een pagina van de fabrikant en zoek eens met google en met de search van het forum, ook de FAQ's van de diverse fora hebben veel oplossingen. Als een vraag al gesteld is, of hij is makkelijk zelf op te lossen of te vinden, dan is het niet de bedoeling dat deze hier gepost wordt.
• Wees duidelijk, geef aan wat je al geprobeerd hebt.
Lukt het je niet om het zelf op te lossen, start dan gerust een topic maar geef duidelijk aan wat je probleem is en geef ook specifiek en duidelijk aan wat je gezocht en gevonden hebt, en waar je vast zit met je probleem. Doe je dit niet, dan kunnen we ervanuit gaan dat je dit niet gedaan hebt met als gevolg dat je topic op slot gaat. Dit kan je makkelijk voorkomen door aandacht aan de openingspost te besteden.
• geef de inhoud van een topic aandacht.
Als je geen probleem hebt, maar een discussie wil starten, maak dan ook een duidelijk topic waarin je iets stelt en beargumenteert waarom dat zo is. Loze mededelingen en topicstarts met een regel worden niet zo gewaardeerd.
• Geef een topic een duidelijke titel. • Plaats het topic in het goede forum.