Hoe smeer je iemand een koe aan die niets van computers weet?

Pagina: 1
Acties:
  • 113 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Chakotay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22-05 23:35

Chakotay

Lick here to continue

Topicstarter
Zie topic Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Ik heb zo een leuke ICQ lijst met een aardige hoeveelheid onschuldige personen erin, hoe overtuig je zo iemand (die dus geen idee heeft waar je het over hebt als je over encryptiecodes begint te lullen, en ook geen fuck om stats geeft) nou dat het nuttig is om een koe te hebben? Dan kan ik ook weer wat grazin' power voor DPC (en clan of nine) regelen Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Zeg dat het een soort digitale furbie is, alleen eentje die geen aandacht nodig heeft, en ondertussen je harde schijf op virussen checkt Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/puh2.gif

Intentionally left blank


  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22:13

IceStorm

This place is GoT-like!!!

Ja, gewoon zeggen dat het goed voor je computer is enzo Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif.... Mijn moeder vondt het eerst niks maar die koe vindt ze zo gaaf dat ze er echt voor 'zorgt' Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif..

  • Shadeless
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 28-10-2024
Je kunt het er ook verborgen opzetten, je kunt het toch zo instellen dat het niet op de desktop te zien is.

  • 4play
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 08:37

4play

-Nintendo- fan

gewoon zeggen dat het een cernel proggie is en dat je windows er stabieler van wordt.. werkt ook (moeten ze wel heel dom zijn)
als ze dan op 't schempie klikken dan zie ze ook dingen in dos met veel bla bla en serie nummers dus das ook wel handig..

hehehehe... iedeen aan de koe...
melk4iedereen....

【ツ】Oude / Crappy tech is in mijn ogen beter en leuker dan dan High tech.【ツ】


  • mrknowitall
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-05 16:32

mrknowitall

Hardware junkie

Ik moet binnenkort ook een vriend van me uitleggen wat de voor en de achterkant is van zen nieuwe pecee is Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Ik installeer gewoon een koetje, leg em uit dat die beter zijn puter aan kan laten staan, minder slijtage/handig voor meel etc.. En dat koetje, in vind die tool uitleg wel handig, vergezeld met het dreigement dat ie heel voorzichtig moet zijn met programma's deinstalleren, want ik blijf natuurlijk niet heen en weer karren Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif. Weer een PIII733 erbij, jammmer at ie vaak niet thuis is.

One of the animals has left its cage today.


  • 4play
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 08:37

4play

-Nintendo- fan

das toch goed dat tie niet vaak thuis is als hij zijn koe en zijn kabelverbinding maar aan laat ztaan.... (ik had vannacht mijn koe uit stom stom stom... kom ik beneden zo van zo ff kijke wat mijn koe heb gedaan vannacht.. OWNEE hijs uit....) (maar dat is oftoppic) Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

【ツ】Oude / Crappy tech is in mijn ogen beter en leuker dan dan High tech.【ツ】


  • brikoe
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 11-03-2022

brikoe

 

Dit is echt zo'n topic die iedereen zou kunnen openen, volgens mij Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif
Ik vraag het me eigenlijk al af sinds ik mee ben gaan doen (paar maanden terug). Hoe krijg je een koe erbij zonder dat die persoon er helemaal NIETS van weet. Want dat wil ik ook niet op mijn geweten hebben. Kan soms zo link zijn Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif

Volgens mij moet je gewoon zeggen dat die koe Windhoos controleert op fouten. En mocht Windhoos dan als nog vastlopen dan was het te veel voor de koe om in 1 keer te grazen. Die fouten graast hij namelijk van je computer.
Zeg maar zo'n zelfde soort verhaaltje als die van 4play.

Alleen je doet er dan wel verstandig aan de koe onzichtbaar te plaatsen. Er zijn van die figuren die hem openen en hem vervolgens afsluiten (met het X-je) want dat zijn ze gewend. Gewoon onzichtbaar, dat is het beste volgens mij.

Check this out: http://www.elmarvanloon.nl/


Verwijderd

Ik héb een zooi versies die online staan, preconfigured.. Die mág je best gebruiken..
http://home.wanadoo.nl/login147/DPC /

Verwijderd

Heej is er al koe voor playstation 2 Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Verwijderd

Sjors, nee, maar wel 1 voor de magnetron en de koelkast Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

  • Chakotay
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22-05 23:35

Chakotay

Lick here to continue

Topicstarter
Het ging mij vooral om argumenten waarom ze een koe moeten installeren, sneaky een koe installeren kan ik zelf ook wel, en precontructed koeien + installer heb ik ook wel ergens Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Live for today, screw yesterday, hope for tomorrow...
Stichting eth0


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online

crisp

Devver

Pixelated

Je kan ook zeggen dat het een proggie is dat het systeem in de gaten houdt en jou een e-mail stuurt als er iets mis is, zodat jij dan contact op kan nemen.
Af en toe contact met internet en fetch/flush is dus noodzakelijk (!) - fetch voor het ophalen van critische updates, en flush om 'problemen' te rapporteren. Het e-mail adres in de ini mag dan ook onder geen beding gewijzigd worden!!!
Vertel er maar bij dat dit veel beter is dan de critical update van Micro$choft!
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/devil.gif

Intentionally left blank

Pagina: 1