A computer is almost human - except that it does not blame its mistakes on another computer.
(Is er niet een betere categorie dan 'overige hardware' voor deze vraag?
[ Voor 54% gewijzigd door rollebol op 07-07-2003 19:35 ]
Maar VGA is idd makkelijker.
Maar er is meer keus in moederborden zonder onboard video dan met. Dat is ook eigenlijk de reden dat ik het vraag. Ik heb dan dus meer vrijheid in keuze van moederbord.
Zit er bij een procase kast eigenlijk altijd ene risercard. Anders zou ik er namelijk een goedkope PCI videokaart in kunnen zetten.
A computer is almost human - except that it does not blame its mistakes on another computer.
Verwijderd
rollebol: aan low-profile kaartjes heb je niets omdat een 2U 19" rackmount geen plekken heeft voor verticale uitbreidingskaarten.
[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 07-07-2003 19:38 ]
Verklaar je nader ?!...
Gratis webwinkel beginnen? Met Onetoshop.com kunt u direct beginnen!
Dat ligt aan je 2U 19" rackmount. Als er een (standaard) PCI-riser op kan kan er ook een low profile PCI-kaartje op.Verwijderd schreef op 07 July 2003 @ 19:37:
rollebol: aan low-profile kaartjes heb je niets omdat een 2U 19" rackmount geen plekken heeft voor verticale uitbreidingskaarten.
[ Voor 41% gewijzigd door rollebol op 07-07-2003 19:42 ]
Verwijderd
Is makkelijker met installeren. Geen gezeik met extra drivers die je apart moet installeren van je videokaartje.
Gewoon je mobo-driver cd er in en klaar.
megaleo: Mwah, als je gewoon een normaal 2MB S3 kaartje op de kop tikt voor een paar euro's heb je ook geen gezeik met drivers enzo. En in Linux heb je alleenmaar een gekloot met drivers als je ook nog een X client op die doos wilt draaien. (voor console-spul heb je geen drivers nodig)
Het is misschien wel interessant om een bordje te nemen met onboard spul vanwege een evt. te kort aan PCI sloten. Een 2U bak heeft meestal maar ruimte voor 3 PCI kaarten, als je dan graag nog een controller d'r bij wilt zit je al snel vol (VGA+SCSI+LAN).
[ Voor 4% gewijzigd door Laurent op 07-07-2003 20:47 ]
Server: Dell PowerEdge R610, 48GB DDR3 1333MHz, 3 x 4TB IronWolf RAID5, Dell H700, VMware ESXi 6.0
Laptop: Dell Latitude E6510, Intel i5-560m, 8GB RAM, 128GB Samsung SSD, 250GB 7200rpm, 15.4" WUXGA FHD
PSN: FastBunny_NL