Toon posts:

VB.NET/C#.NET/JAVA keuze

Pagina: 1
Acties:
  • 52 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik moet op school gaan kiezen tussen 2 programmeertalen, namelijk VB.NET en JAVA. Maar zou willen programmeren in C#.NET.
Wat is volgens jullie de beste keuze (VB.NET of JAVA) om nadien vlot over te kunnen stappen naar C#.NET?

  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 20-08 11:40

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Maakt nauwelijks iets uit. Gedachtengang van de talen komen redelijk overeen.
Syntax van Java en C# komen meer overeen dan VB.Net en C#. Echter, VB.Net en C# maken beiden gebruik van hetzelfde framework.

Maar wat heb je er zelf voor ideeen over? Hier staan namelijk ook al een aantal discussies genoemd; ik neem aan dat je al een mening hebt gevormd op basis van deze discussies?

[ Voor 58% gewijzigd door gorgi_19 op 06-07-2003 18:01 ]

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


  • curry684
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 13-08 16:46

curry684

left part of the evil twins

Er is geen beste programmeertaal. Spit die topics van gorgi eens door, ik heb weinig zin in nog een 'mijn taal is beter'-topic hier.

Professionele website nodig?


  • whoami
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 21-08 22:54
Als je later wilt programmeren in C# is het imho het best dat je VB.NET kiest.
VB.NET en C# verschillen -voornamelijk- enkel in syntax. Het enige dat je je dan zult moeten aanleren, is de C# syntax en eventueel wat C# specifieke features.

https://fgheysels.github.io/


Dit topic is gesloten.