Schijfen spiegelen in w2k server

Pagina: 1
Acties:

  • josvane
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 14:06
Ik ben nu bezig om een server te installeren.

Het volgende is mijn systeem.

Fujitsu siemens primergy server
- Adaptec scsi controller
- 2x scsi 35GB

De schijfen zitten in een rek en kunnen eenvoudig verwisseld worden.
Dit systeem is ook hot swappelble.

De server wordt geinstalleerd m.b.v serverstart. Hierin geef ik aan dat hij een COD partitie aan moeten maken.

Deze wordt tijdens het installeren ook netjes aangemaakt en heeft een omvang van 39mb. Nou is het volgens mij zo dat als windows 2000 server ziet dat die partitie er is hij automatisch duplex data manager hoort te installeren.

Dit doet hij alleen niet. Weet iemand hoe ik dat achteraf nog kan installeren of hoe hij het tijdens installatie wel goed doet.

Groeten Jos

  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 20-01 19:37
na install even de disken converteren (voor zover nog niet gebeurt) naar 'dynamic disks'

daarna kan je ze mirroren in 'schijfbeheer'... :)

A wise man's life is based around fuck you


Verwijderd

Ken geen Fujitsu servers, maar kun je met de serverstart CD niet aangeven dat de beide schijven gemirrored moeten worden?

(Anders heb je volgens mij een goedkope controller, en moet je het idd in windows 2000 zelf instellen)

  • mutsje
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 15-05 10:25

mutsje

Certified Prutser

als er een raid1/5 kaart inzit moet je dit gewoon in kunnen stellen vanaf die fujitsu cd. Als er geen hardware raid in zit moet je dit idd via diskmanagement gaan doen. Ze hebben onder windows een toest die heet F1 en geeft best veel informatie terug.