Toon posts:

Een Sony of Siemens laptop

Pagina: 1
Acties:
  • 45 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik kan kiezen tussen twee laptops.
Dit zijn een Fujitsu-siemens Amilo D7830
http://www.fujitsu-siemen...nsumer/amilo/amiloD.html#

Of ik kan een sony Vaio GRT715e kopen
http://www.vaio.sony-euro...models/grt715e/specs.html

Het voordeel van de sony is dat hij een dvd + en - writer heeft. Maar wat volgens mij een groot nadeel is dat er nergens drivers te downloaden zijn.

Van de siemens is het voordeel dat er volgens mij wel drivers te downloaden zijn op de site van siemens. Maar het nadeel is dan weer dat er een DVD - writer in zit.

Welke van de twee zouden jullie kiezen en waarom de 1 en de ander niet ?

Greetz D0peY

  • Capa
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 28-07 12:15
Hoi, welkom op GoT :)

Wil je voordat je een topicje opent eerst even de FAQ's doorlezen en de andere sticky's?
Deze topics worden namelijk niet gewaardeerd:
Aanschaffen van een laptop

Laptops zijn tegenwoordig niet alleen meer weggelegd voor luxe zaken lui maar ook voor o.a. studenten. Ook zijn er steeds meer merken op de markt gekomen, denk aan Asus, Gericom en Jewel. Hier door komen er steeds vaker topic over "Wat zijn jullie ervaringen met deze laptop?" Dit soort topics willen we in OH niet, uit de topics blijkt dat degene die zelf bijv een Dell hebben Dell de hemel in prijzen, degene die een Compaq heeft prijst die weer de hemel in.

Nog een punt is, doordat er steeds meer laptops op de markt komen verschijnen er ook meer reviews op het web. Zoek dus eerst voor je een laptop topic wilt openen. Kun je echter geen review vinden over precies die laptop, kijk dan naar de specificatie's. Er zit altijd een bepaalde chipset in van bijv Via/Intel/Sis, ook daar zijn reviews van te vinden.

  • LopeZ
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 07:38

LopeZ

Too much is never enough

Zoek en gij zult vinden.

Dit topic is gesloten.