Cmos leegmaken, hoe doe ik dit?

Pagina: 1
Acties:
  • 101 views sinds 30-01-2008

  • devilsnight
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 09-08 10:38
Misschien een newbie-vraag maar ik zit nu al tijden lang met problemen, ik formatteer de handel altijd weer, en installeer virusscanners, doe er alles aan om zo weinig mogelijk problemen te krijgen...van de ene persoon {broer} hoor ik dat m'n voeding te weinig is, en de andere zegt juist weer dat het perfect is.

Nu reboot de pc zodra XP is opgestart, ik kan er ook niks tegendoen,Winxp wordt ingeladen na het inlog schermpje reboot ie gelijk weer. anyway,...ik hoorde over een soort reset wat ik ook nog kon proberen...blijkbaar dus niet alles geprobeerd nog...Cmos emptien noemde hij het, leegmaken...hoe moet dit precies

Mijn moederbord

MSI K7T Turbo Raid
MS6330

{ik kan m'n mobo boekje nergens vinden, dus hopelijk is dit uit te leggen }

  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16-08 23:05
Staat hier wel in: Technische PMG FAQ: Hangen en Opstartproblemen , onder het kopje BIOS :) Best wel een beetje FAQ vraagje dus ;)

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.