Toon posts:

1 USB-printer op 2 computers aansluiten

Pagina: 1
Acties:
  • 373 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een klijn probleempje, ik wil namelijk één USB printer op twee computers aansluiten doormiddel van een hub of een USB splitter.

Als ik een hub zou gebruiken wou ik de printer op de ingang van de hub aansluiten en de computers op de uitgangen, alleen weet ik niet of dit voor conflicten kan gaan zorgen.

Nu is mijn vraag of dit ook mogelijk is en wat de beste oplossing zal zijn, met een hub of een splitter.

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Een USB switch kopen, daarmee kun je wat jij wilt.

Verwijderd

Topicstarter
Ok, dat zal ik dan maar doen.

Bedankt.

  • Sick Nick
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 07-08 18:26

Sick Nick

Drop the top!

is het niet handiger om de printer op pc1 aan te sluiten en als netwerkprinter op te geven bij pc 2? Dan kunnen beide pc's altijd printen, heb je geen usb switch nodig (scheelt geld).
Ik ga er vanuit dat de pc's in een netwerk zitten uiteraard ;)

Verwijderd

Topicstarter
Nee, dat is juist het probleem, de pc's zitten niet in een netwerk en daarom moest ik naar een andere oplossing zoeken.

  • LopeZ
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 07:38

LopeZ

Too much is never enough

Beetje zoekertje ;)
USB switch dus :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.