En al ie nou geen mailserver heeft?
Volgens mij heeft ie het gewoon over 1 PC'tje met 2 useraccounts die beide dezelfde mailbox moeten delen. In dat geval gewoon .pst bestand van persoon 2 verwijderen. Dit bestand is te vinden onder C:\Documents and Settings\persoon1\Applicationdata\Localsettings\Outlook of iets in die geest, maar dan heb ik wel over XP of 2k. '98 of ME weet ik niet precies meer.
Vervolgens Outlook openen en dan vraagt Outlook als het goed is om een nieuwe locatie voor het .pst bestand. Geef dan het bestand aan van persoon 1. Deze moet die map dan wel sharen natuurlijk. Zet voor het gemak het Outlook mapje van persoon 1 (ook in dezelfde map te vinden maar dan voor persoon 1

) ook in een andere map welke je shared, zo hoef je niet de gehele 'Documents and Settings'-map te sharen. Je moet wel 'verborgenbestanden weergeven' aanzetten anders zie je bovenstaande map niet.
[
Voor 68% gewijzigd door
jagermeister op 27-06-2003 00:40
]