Toon posts:

Problemen met Brander door mobo?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Lo allemaal,
ik had eindelijk weer een goed draaiend systeem zonder enige problemen maar ineens houd mijn brander ermee "op". Ik kreeg allerlei errors buffer under runs etc noem het maar op. Ik naar de winkel:"hij is KADUK" ik krijg een nieuwe brander mee een
MSI52-A2 (52/24/52) lekker snel ding dus zou je zeggen

naja ik deze erin doen krijg nog steeds allemaal errors. Ik snap er dus echt helemaal niks van

Wat heb ik tot nog toe gedaan?
Windows XP opnieuw geinstalleerd (sp1)
Nero 5 en Adaptec 6 geprobeerd
Alleen 1hd en mijn brander aangesloten, zowel op 1ide kabel (rounded en op een normale) hd op master brander op slave, op 2 lose rounded geprobeerd, op een oude en een rounded geprobeerd.

Ik heb verder dus niet echt problemen met lezen maar als ik wil branden krijg ik vaak de melding, can't write end track (zoiets, jullie snappen vast wel wat ik bedoel dat wat je aan het einde brand als "index") of hij stop gewoon ergens op de cd en dan geeft hij gewoon error aan :(

System:
Xp1700 (liep xp3400 nu nog maar xp2600)
epox 8rda+
2x 256mb 2700
120gb hd
ati 9700
sb live 5.1!

Kunnen jullie mij misschien helpen? Ik denk zelf nu dat mijn moederbord kapot is of kan dat niet of hoe kan ik dat zien?

  • mOrPhie
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 18:37

mOrPhie

❤️❤️❤️❤️🤍

Misschien dat inderdaad je IDE-controller een defect heeft. Maar ik zou ook zeggen: Klok 'ns gewoon terug in oude staat: 1700+ dus.

Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.


Verwijderd

nah ik weer het niet ik heb ook een msi brander maar waardeloos ding steeds problemen en die help desk van msi is helemaal niks reageren niet eens

Verwijderd

dit had ik trouwens ook mailtje gestuurd naar het bedrijfje dat die cdr gemaakt heeft kreeg een nieuwe doos toe gestuurd en die doen het wel goed ik brande dus gewoon een heledoos verrot kreeg ook die fout melding bij 80% can't write end track

  • makje
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 23:29

makje

Professioneel prutser

Je kunt inderdaad eens een ander merk CD's proberen. Vooral op hogere snelheden willen sommige merken wel eens problemen geven (oa. Nashua is veel gehoord).

9800x3d


Verwijderd

Topicstarter
W8 ff ik volg je 2e post niet echt helemaal pgj,
je kreeg nieuwe cd's of een nieuwe brander? En hij brand nu nog steeds 80% met die error weg?

btw mn ide controller moet dat allemaal makkelijk aankunnen, nforce 2 = fsb van max 200 dat heeft hij dan ook gedraaid nooit hoger en mn sb en nb zijn gekoeld (nb actief en pasief, sb alleen passief zalman blokje)

Verwijderd

Topicstarter
makje schreef op 25 June 2003 @ 00:46:
Je kunt inderdaad eens een ander merk CD's proberen. Vooral op hogere snelheden willen sommige merken wel eens problemen geven (oa. Nashua is veel gehoord).
Ik heb het met platinum en nashua geprobeerd op 52x maar ook op 12x 16x 32x of 48x weet het dus niet meer wat cd's betreft

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Kijk eens in de FAQ van het probleem-gerelateerde GoT-subforum, Opslagmedia & I/O Controllers dus. Onder het kopje "Mijn CD/DVD lezer/brander werkt niet goed onder Windows" kun je een hoop nuttige tips terugvinden. Doe er je voordeel mee :)

En wil je verder aub niet kicken binnen 24 uur? Die ene kick van 09:16 is verwijderd. En wil je gewoon het edit-knopje gebruiken in plaats van in korte tijd achter elkaar te posten? Zie ook Algemene regels hoe je op het forum te gedragen (Netiquette). Dank je.

[ Voor 9% gewijzigd door BalusC op 25-06-2003 09:22 ]

Pagina: 1